OBJEDNÁNÍ

Připravte si: Vedle jména je nutné znát rodné číslo + číslo pojišťovny + bydliště a telefonní čislo

Preferujeme objednání osobně nebo telefonicky v ordinační době (tel: 466 649 009)

K upřesnění termínu a hodiny objednání bývá většinou potřeba znát odpovědi na některé otázky, které mailový kontakt neumožňuje. Již ze základní informace lze odhadnout naléhavost konkrétního vyšetření a dle potřeby můžeme vyšetření zorganizovat do druhého dne nebo naopak uklidnit pacienta a načasovat vyšetření i s ohledem na jeho možnosti (práce, rodina) na pozdější dobu. Z těchto důvodů proto nepočítáme se zavedením elektronického objednávání samotným pacientem.

Při objednání budeme vyžadovat sdělení telefon. kontaktu pacienta (umožňuje spojení s pacientem v případě nenadálé události s nutností změny termínu vyšetření, ať oddálení nebo uspíšení (absence lékaře či sester, technická porucha, obdržení průběžného výsledku pacienta měnící postup vyšetření…). Dává nám rovněž možnost telefonického ověření připravenosti pacienta k vyšetření.

POZOR: V případě nemožnosti se dostavit na dané vyšetření prosíme o telefonické zrušení objednání nebo přeobjednání. Včasným zrušením objednaného termínu projevíte ohleduplnost k jiným pacientům. Neblokujte místo jiným! Jsme ambulancí na objednání a nedostavením se např. na koloskopické vyšetření tlustého střeva vzniká 45min. mezera kdyby mohl být vyšetřen jiný pacient.

Při telefonickém objednávání prosíme o trpělivost. Mnohdy se stane, že telefon „spadne do faxu“ nebo do záznamníku, a to v době kdy se věnujeme jinému pacientovi. Zkoušejte volat opakovaně. Informaci o event. faktické nepřítomnosti bychom dali zřetelně vědět na našich stránkách nebo v telefon. záznamníku.